Yaşam

‘Harika Hayatım’ dizisinin poster çekimlerinden sahne arkası videosu yayınlandı

Yapımcılığını Ay Üretim’in üstlendiği ve çok yakında FOX’ta yayınlanacak yeni dizi ‘Muhteşem Hayatım’ için heyecan artıyor. Renkli ve heyecanlı hikayesiyle merakla beklenen dizinin son poster çekimlerinden bir kulis görüntüsü yayınlandı.

Meriç AcemiTarafından yazılmıştır, Çağrı Bayrağımüdürlüğünde, Ay Yapımimzalanmış ‘Benim Harika Hayatım’Yakında diziler geliyor TİLKİekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi başarılı isimleri bir araya getiren dizinin poster çekimlerinden bir kulis görüntüsü yayınlandı. Bir otomobil tamirhanesinde geçen çekimler dizinin renkli ve kirli dünyasına dikkat çekiyor.

Merakla beklenen dizide büyük haksızlıklarla hayat bulan Şebnem, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda her şeyini feda etmiş ve muhteşem bir hayat yaşamıştır. (Hilal Altınbilek), Geçmişinden gelen Niyazi, takıntı haline geldiği ve çok etkilendiği cinayet kaptanı Mesut, kelimenin tam anlamıyla “zengin koca” anlamına gelen Onur, Onur’a musallat olan ve Şebnem’den boşanmasını sağlamaya çalışan Melisa ve Şebnem’in asıl düşmanı, büyüklerin büyüğü, Onur’un ailesidir. Annesi Aysel’in şok edici hikayesine tanık olacağız. Bir kadın kaç cephede savaşabilir? sorusunu akıllara getiren dizi, izleyiciyi renkli dünyaların yanı sıra kirli ve karanlık bir dünyanın içine çekecek.

 

‘Harika Hayatım’ çok yakında FOX’ta…

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu